עמדות רישום והפקת תגי שם בכנסים

אנחנו תמיד זמינים כדי לעזור לך בצורה הטובה ביותר

עמדות רישום ממוחשבות והפקת תגים, הינם שרות הכרחי בכנסים ואירועים. מטרת השרות היא לייעל ולזרז את תהליך הכניסה לאירוע, תוך מתן יחס אישי לכל משתתף וזאת באמצעות רישום מהיר וידידותי בעמדות רישום עצמאיות או מאוישות על ידי דיילות מנוסות.

בדרך זו ניתן לבצע רישום וזיהוי אורחים על פי פרמטרים שונים שהוגדרו מראש, ישנה אפשרות להגביל כמות משתתפים לאירוע ולהשביח את מאגר הנתונים.

המערכת שלנו יודעת להפיק דוחות מדויקים בזמן אמת

כל כניסה מתועדת, כך שניתן לקבל מידע על כמות הנוכחים באירוע בכל רגע נתון, סנכרון מלא בין מנהלי האירוע לבין עמדות הרישום מסייע לבצע התאמות בזמן אמת ותורם להצלחת האירוע.

בעמדות הרישום העצמאיות ניתן להירשם במגוון שיטות, העמדות מגיעות עם מסך מגע, מצלמה וסורק ברקוד. משתתפים שביצעו רישום מראש סורקים את אישור ההרשמה שקיבלו והתג יודפס לאחר מס’ שניות, בנוסף, ניתן להזין את קוד הרישום בהקשה על מסך המגע.עמדת הרישום תבדוק את מצב ההרשמה והתשלום של המשתתף ותדפיס את תג הזיהוי או לחלופין תפנה את המשתתף לעמדת רישום מאוישת להמשך טיפול

כל עמדת רישום בין אם עצמאית או מאוישת מחוברת למדפסת תגים מהירה. זיהוי המוזמנים מתבצע באמצעות מנוע חיפוש על פי פרמטרים שונים לבחירה כגון שם מלא, מס’ טלפון, שם החברה או לפי קוד רישום אשר נשלח מראש למוזמנים, ניתן לבחור בחיפוש לפי יותר מפרמטר אחד ולייעל את החיפוש במסד הנתונים