הצהרת נגישות

Mynet מחויבת לספק הזדמנויות שוות לאנשים עם מוגבלות ולהבטיח חווית גלישה נוחה יותר על ידי הנגשת המידע באתר. השקענו במשאבים ובכלים שונים להנגשת האתר על פי דרישות תקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), התשע"ג-2013. התאמות הנגישות נעשו בהתאם להמלצות התקן הישראלי. (SI 5568) להנגשת תוכן אינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG 2.0 הבינלאומי. האתר כולל תפריט נגיש שניתן לפתוח על ידי לחיצה על העכבר, המאפשר לך לבחור את אפשרויות ההתאמה המועדפות עליך. כדי לסגור את התפריט, אתה יכול ללחוץ בכל מקום על המסך. בעוד שרוב הדפים באתר עומדים בקריטריונים של נגישות ברמת AA, עדיין עשויים להיות דפים או חלקים שלא היו נגישים במלואם. אם אתה נתקל בקשיים כלשהם, נשמח לקבל ממך משוב והצעות לשיפור באמצעות טופס יצירת הקשר או בטלפון. האחריות לשימוש והטמעה באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמם, לרבות התכנים המוצגים באתר ובכפוף לתנאי השימוש של התוכנה. נגישות האתר מותאמת לדפדפנים מובילים.

כיצד לגלוש באתר

מבנה האתר – האתר מושתת על ניווט נוח וברור, עם תפריטים הבנויים באמצעות רשימות ואפשרות התמצאות פשוטה ומהירה באתר. תקינה - האתר נתמך ע"י דפדפנים תקניים- גוגל כרום ואקספלורר. הגדלת התצוגה באתר – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה, יוכלו לעשות זאת ע"י לחיצה בו זמנית על המקשים Ctrl ו-+ (קונטרול ופלוס), מה שיגדיל את התצוגה ב-10%. על מנת להקטין את התצוגה יש ללחוץ Ctrl ו- - (קונטרול ומינוס) או בתפריט הנגישות שנמצא למעלה מצד ימין בכל העמודים. גולשים המתקשים להשתמש בעכבר יוכלו לגלוש באתר באמצעות מקלדת. לחיצה חוזרת ונשנית על מקש ה-TAB, תעביר בין הקישורים השונים בעמוד ולחיצה על Enter תפעיל את הקישור המסומן. עבור גולשים עיוורים או כבדי ראייה יש אפשרות להשתמש בקורא מסך, הנמצא בתפריט הנגישות בחלק העליון מצד ימין. עיצוב האתר – האתר עוצב תוך התחשבות ומודעות לגולשים ולקוחות עם לקויות ראייה. כפתור נגישות – באתר Mynet הוטמע כפתור נגישות, המאפשר תאימות קלה ומהירה של אתר האינטרנט לתקני הנגישות. הכפתור ממוקם בפינה העליונה הימנית, בכל אחד מהעמודים של אתר Mynet. לחיצה על הכפתור פותחת תפריט עם אפשרויות ההנגשה באתר. על מנת להפסיק את ההנגשה ניתן ללחוץ על כפתור "מצב רגיל" בתפריט.

התאמות עיקריות

קשיי ראיה – אפשרות הגדלת התמונות והטקסטים על המסך למספר גדלים שונים עיוורון – הגדלת הטקסט המופיע באתר באמצעות לחיצה על קורא מסך ניגודיות מוגברת – שינוי ניגודיות הצבעים באתר, על בסיס רקע כהה ו/או בהיר. התאמת האתר לעיוורי צבעים משתמשי מקלדת – אפשרות ניווט על ידי המקלדת, מופיע גם הוא בתפריט הנגישות ברצוננו לציין כי למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו חלקים ספציפיים באתר שאינם נגישים או שטרם נמצא פתרון טכנולוגי להנגישם. אנו ממשיכים בכל עת במאמצים לשפר את נגישות האתר כחלק ממחויבותנו ורצוננו לאפשר בו שימוש עבור כלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.חלופות לשירות הטלפוני ניתן לפנות באמצעות דואר אלקטרוני: info@mynetreg.com

עזרי נגישות בחברה

המוקד הטלפוני הונגש כך שההקלטות הינן ללא מוזיקת רקע, בקצב איטי ובשפה פשוטה.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף. התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Explorer 10 +Opera, Safari, Firefox, Chrome. הגלישה במצב נגישות מומלצת בדפדפן הנפוץ בקרב הגולשים: כרום. בדפדפנים אחרים יתכנו אי תאימות עקב אי תאימות הדפדפנים עצמם לתקן.

הבהרה

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

יצירת קשר ומשוב

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו. אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בבעיה מיוחדת בנושא הנגישות, נשמח לקבלת משוב באמצעות מילוי טופס יצירת קשר שלנו .


עודכן לאחרונה 25/06/2023